E-reading

E-reading event 2012

20 maart 2012

Spant! in Bussum

Kindle 3 is Amazons meest verkochte product

by admin | 29 december 2010 | Distributie / Retail,e-reading

De e-reader stootte het boek Harry Potter and the Deathly Hallows van de eerste plaats.
Hoewel Amazon tot nu toe altijd de verkooop aantallen van de Kindle e-reader angstvallig geheim gehouden heeft, liet het bedrijf nu weten dat de Kindle 3 de afgelopen maand het zevende Harry Potter-boek verving als best verkochte product in de historie van de webwinkel.

Op 29 november werden er wereldwijd 13,7 miljoen items besteld, wat neerkomt op 158 bestellingen per seconde. Het Kindle-gebruik piekte op eerste kerstdag: volgens Amazon werden nog niet eerder zoveel Kindles voor het eerst ingeschakeld en werden er nog nooit zoveel boeken voor de Kindle op één dag gedownload.

Opvallend is dat veel mensen die een Kindle hebben gekocht ook een tablet bezitten. Consumenten geven aan dat hun tablet gebruiken voor games, films en om te internetten. De Kindle wordt gebruikt om te lezen.

Volgens Bezos, CEO van Amazon, dankt de Kindle 3 zijn succes aan een combinatie van factoren. Gebruikers zouden voor de Kindle kiezen omdat het apparaat lichter is dan een tablet, een batterij heeft die een maand meegaat en het Pearl-e-ink-scherm is rustig om naar te kijken.

Tags: , , ,

Laat een reactie achter